Diyet Listeleri

Kesin Kilo Verdiren Diyet İle Hızlı Kilo Vermek

Bu yazımızda sizlere kesin kilo verdiren sağlıklı ve hızlı kilo vermek isteyenler için diyet listesi önerileri sunacağız. Yaz aylarının kendisini göstermeye başlayarak güneş, sıcak verici özelliğini göstermeye başlaması ile birlikte artık bayanlar da şok diyetlere başvurmaya başladı. 1 haftada 7 kilo vermek, 7 günde 10 kilo verdiren diyet, 1 haftada 2 kilo, ayda 10 kilo vermek gibi farklı diyet listesi tarifleri ile sizi kısa zamanda fit bir hale gelmeniz için gerekli öneri sunmaktayız.

Kesin Kilo Verdiren Diyet İle Hızlı Kilo Vermek

Yazın deniz, kum ve güne üçlüsü etrafında yaşana tatilleri seven ve her sene bikini giyerek bronzlaşmak isteyen bayanlar şok diyetler uygulayarak kısa sürede büyük değişimler yakalamaya ve hayal ettikleri vücuda kavuşmaya başlıyorlar.

Bugün sizlere anlatacağımız diyet listemizin adı; 7 Günde 10 Kilo Verdiren Diyet olmaktadır. Bu diyeti uygulayan bayanlar yaklaşık olarak 1 haftalık süre zarfı içerisinde 10 kilo vermeye başlıyor. Fazla olan 10 kiloyu kaybeden bayanlar da son derece hızlı bir şekilde tatillere hazırlık yapmaya başlayıp kendilerini daha mutlu hissediyorlar.

7 Günde Kesin 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi’nde Neler Var?

7 Günde Kesin Kilo Verdiren Diyet Listesi Sabah Kahvaltısı

5 tane ekşi olan yeşil zeytinlerden yemeniz gerekiyor. Bu noktada dikkat etmeniz gereken iki önemli konu var. Önemli konulardan bir tanesi; zeytin sayısı konusunda dikkatli davranmanızdır. Zeytinler 5 taneyi geçmemesi lazım ve ekşi olması gerekiyor. Diğer bir önemli konu da zeytinlerin hazır fabrika yapımı olması gerektiğidir. Ev yapımı zeytinler de bazen yağ oranı daha fazla oluyor ve çeşitli baharatlar ile de zengin bir hale getiriliyor. Bu yüzden de sabah kahvaltısında zeytin tüketirken dışarıdan alınız.

4 ince dilim kepek ekmeği ya da buğday ekmeği

2 çay bardağı çay içebilirsiniz. Burada da çayın demli olmamasına özen gösterin.

1 su bardağı ılık su.

7 Günde Kesin Kilo  Verdiren Diyet Listesi Öğlen Yemeği

Öğlen yemeğinde porsiyon olarak bir yemek tüketmemeniz lazım. Ancak; 2 tane haşlanmış patatese çok az tuz ilavesi yaparak yiyebilirsiniz. Patatesler 2 taneden fazla olmamalı.

7 Günde Kesin Kilo Verdiren Diyet Listesi Akşam Yemeği

Ispanak haşlaması yiyebilirsiniz. Yemek kaşığı ile de 2 kepçe kadar yeterli olacaktır. Ispanak yemeği değil; haşlamasını yemeniz lazım.

2 ince dilim buğday ya da kepek ekmeğini yine tüketebilirsiniz.

5 adet marul yaprağı size doyuruculuk hissini vermeye yardımcı olacak bir yiyecektir.

Haftalık diyetlerin sağlıklı olmadığı birçok diyetisyen ve aynı zamanda da uzman doktorlar tarafınca açıklanmaya devam ediyor. Gerek diyet siteleri kapsamında, gerekse de yazılı ve görsel medya tarafınca açıklanan bu bilgiler ışığında bayanlar da artık kendilerini bilgilendirmeye devam ediyorlar. Bayanların da uzun süredir vazgeçmeye çalıştığı haftalık diyetler çok acil bir davet olmadığı sürece kullanılmaya başlandı.

Haftalık diyetler yerini aylık periyotlar ile uygulanan ve yine hatırı sayılır derecede kilo kaybını ortaya çıkaran diyet listelerine bıraktı. Biz de bugün sizlere 1 ay boyunca uygulayarak farkı görebileceğiniz bir diyet listesi hazırladık. 1 Ayda 5 Kilo Verdiren Diyet adı ile birçok bayanı baştan çıkaran diyet listesi aşağıda yazıyor.

Yağ Oranı Nasıl Hesaplanır? Vücudun Yağ Oranını Hesaplama

Zayıflama ve kilo vermek isteyenler öncelikle vücutlarında bulunan yağ oranını doğru bir şekilde hesaplamalı ve ne kadar kilo vereceklerini bu şekilde hesaplayarak doğru bir diyet listesi ile hızlı ve kesin kilo verdiren diyet ile sporla destekleyerek zayıflayama çalışmalıdır.

1 Ayda Hızlı şekilde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi’nde Neler Var?

1 Ayda Hızlı şekilde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi Sabah Kahvaltısı

Sabah kahvaltısında 3 tane zeytin yiyebilirsiniz. Zevkinize bağlı olarak yeşil zeytin ya da siyah zeytin tercihi yapabilirsiniz. Ancak; zeytinleri yağlayıp, baharatlayarak bir salata haline getirmemeniz gerekiyor. Sadece zeytin yemeniz lazım.

Marketlerde ufak paketlerde tereyağı satılıyor. Ufak paketlerden kendinize alabilir ve aynı zamanda da her sabah sadece bir çay kaşığı kadarını yiyebilirsiniz.

Kibrit kutusu büyüklüğünde peynir yiyebilirsiniz. Beyaz peynirin yağsız olmasına özen göstermeniz gerekiyor.

Sabah kahvaltısında içecek olarak çay tüketebilirsiniz. 1 çay bardağı içebilirsiniz ancak; çayınızın açık olmasına özen göstermeniz gerekiyor.

1 Ayda Hızlı şekilde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi Öğlen Yemeği

Bir çorba kasesinde ezogelin çorbası yiyebilirsiniz. Çorbanın yağlı olmamasına özen gösterin.

3 ince dilim kepek yemeği yiyebilirsiniz. Beyaz ekmeği kesinlikle tüketmemeye özen gösterin.

Öğlen yemeğinde çorba değişikliği yapabilirsiniz. Ancak; öğle saatinde çorbadan başka bir yiyecek yememeye dikkat etmeniz gerekiyor.

1 Ayda Hızlı şekilde Verdiren Diyet Listesi Akşam Yemeği

Kızarmış tavuk budu yiyebilirsiniz. Tavuk budunun sayısı 1 taneyi geçmemeli ve aynı zamanda da çok kızarmış olmamasına özen gösteriniz.

3 ince dilim kepek ekmeğini geçmeyecek şekilde ekmek tüketebilirsiniz.

Sadece bir dilim domates ve 3 parça soğan yiyebilirsiniz.

Akşam yemeğinden sonra da isteğe göre sarı veya kırmızı elma yemelisiniz.

Hızlı Şekilde Kilo Vermek İçin 1 Haftada 2 Kilo Diyeti

1 haftada 2 kilo vermek isteyenlere,  1 haftada 2 kilo nasıl verilir diyenlere özel, bir haftada 2 kilo vermenizi sağlayacak diyet listesi, 1 haftada 2 kilo verme diyeti

1 haftada 2 kilo

Yaz mevsiminde tatile çıkacak olanlar, kış aylarında ise, bayramlar; ve düğünlere katılacak olanlar; ayrıca bir de yıl başı partileri derken, insanlar zaman zaman, kısa zamanda belirli kiloları vermeyi kendilerine hedef edinebilirler. Bunlardan bir tanesi de 1 haftada 2 kilo vermektir.

1 haftada 2 kilo diyeti

1 haftada 2 kilo vermek, sağlık açısından önemli sorunların teşkil edilmesine neden olmayacaktır. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir: 1 haftada 5 kilo vermek sağlık açısından oldukça zararlıdır. Şunu bilmeniz gerekir ki, hızlı verilen kilolar, hızlı; ve daha çok alınan kilolarla eş değerdir. Ancak 1 haftada 2 kilo vermek, geri alınabilecek olan fazla kilolardan daha uzaktır; tercih edilebilir…

Şimdi sizlere, 1 haftada 2 kilo verdirecek bir diyetten bahsetmek istiyoruz. Ancak, kesinlikle, 1 haftada 2 kilo verdiren bu diyeti uzun süre uygulamayınız.

1 Haftada 2 Kilo Verdiren Diyet listesi :

1 haftada 2 kilo verdiren diyetin 1. günü:

Sabah kahvaltısında, sadece bir fincan şekerli kahve içmenize izin verilirken; öğle yemeğinde, bir tane domates, haşlanmış 100 gram ıspanak; ve iki tane de katı yumurta yemenize izin verilmektedir. Diyetimizin birinci gününün akşam yemeğinde, yeşil salata ile birlikte 200 gram biftek önerilmektedir.

1 haftada 2 kilo verdiren diyetin 2. günü:

Sabah kahvaltısında birinci gün olduğu gibi bir fincan şekerli kahveye izin verilmektedir. Öğle yemeğinde, 100 gram yoğurt; ve yanında da bir dilim salam yenilebilir. Akşam yemeği salata ve 200 gram bifteğin yanında bir tane meyveden oluşmaktadır.

1 haftada 2 kilo verdiren diyetin 3. günü:

sabah kahvaltısı bir fincan şekerli kahve, öğle yemeği 1 domates, haşlanmış ıspanak; ve yanında bir tane meyve. Akşam yemeği ise bir dilim salam, yağsız yeşil salata; ve iki adet katı yumurta şeklindedir.

1 haftada 2 kilo verdiren diyetin 4. günü:

Sabah kahvaltısında bir dilim kızarmış ekmeğin yanında, bir fincan şekerli kahveye izin verilmektedir. Öğle yemeğinde, 25 gram yağsız peynir, bir tane rendelenmiş havuç; ve bir tane katı yumurta. Akşam yemeği menüsü ise: 100 gram yoğurt; ve yanında yarım bardak portakal suyu.

1 haftada 2 kilo verdiren diyetin 5. günü:

Sabah kahvaltısı: bir tane rendelenmiş havuç. Öğle yemeğinde, 200 gram, haşlanmış balık ya da ton balığı: balıklar, limon ve tereyağı ile haşlanmalıdır. Akşam yemeğinde ise brokoli, salata; ve 200 gram biftek.

1 haftada 2 kilo verdiren diyetin 6. günü:

Sabah kahvaltısında, bir fincan şekerli kahve, öğle yemeğinde iki tane katı yumurta, bir tane rendelenmiş havuç. Akşam yemeğinde, salata ile birlikte, derisi alınmış 200 gram tavuk.
1 haftada 2 kilo verdiren diyetin 7. günü:

Sabah kahvaltısı bir bardak şekersiz çay, öğle yemeği: taze meyve ve 100 gram ızgara et. Akşam yemeğinde ise, herhangi bir şey yememeniz gerekmekte…

1 Ayda Sağlıklı Bir Şekilde 10 Kilo Verdiren Diyet

1 ayda 10 kilo germek isteyenlere 1 ayda 10 kilo verdiren diyet programı ile kısa sürede tam 10 kilo verebilirsiniz, yapmanız gereken tek şey 1 ayda 10 kilo diyetine uymak.

Eğer siz de sadece 2 ayda yaklaşık olarak 10 kilo diyet vermek istiyorsanız, yapmanız gereken oldukça basittir

1 ayda 10 kilo diyetini uygulayan birçok kişi istenen başarıya ulaşmış ve 1 ay içerisinde 10 kiloya yakın bir oranda kilo kaybı gerçekleştirmiştir. Bunun yanında mevcut diyetin haftalık menü listesi bulunmaktadır. Bu hafta içerisinde ise her gün kendi içerisinde öğünlere ayrılmakta ve öğünlerde farklı besin öğeleri yer almaktadır

Diğer yandan 1 ayda 10 kilo kilo diyeti bünyesinde ara öğünler bulunduran bir diyet çeşidi olmaktadır. Ayrıca yeşil sebze ve meyve ağırlıklı olan diyetin kahvaltı öğününde az yağlı süt her güç geçerli olan bir nesin öğesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında balık çeşidi, haşlama ve salata gibi besin öğeleri de yine 2 ayda 10 kilo içerisinde yer almaktadır.

1 ayda 10 kilo verme

1 ayda 10 kilo diyetine ortak olan yaklaşık olarak 1000 kişi üzerinde yapılan araştırmalarda yüzde 85 oranında bir başarı sağlandığı görülmüş ve bunun ardından kalan yüzde 15’lik oranın da başarılı olması için çalışmalar devam ettirilmiştir. Genelde yüksek bir başarı oranı ile ortaya çıkan bu diyet istenmeyen kilolardan kurtulma konusunda oldukça etkili bir konumda yer almaktadır.

Eğer siz de 1 ayda 10 kilo diyeti ile kilolarınızı yok etmek istiyorsanız, diyet programını tam olarak uygulamalı ve bu şekilde istenen kilolara ulaştığınızı yakından görmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu