Hakkımızda

Diyet365.Com sitesi kullanıcılarına sağlıklı kilo vermek için en ideallogo yolları, en yararlı diyet listelerini ve yağ yakan egzersizleri sunmaktadır. Amacımız daha sağlıklı bir topluma giden yolda katkı sağlayabilmek ve insanlarımızın kaliteli yaşam sürebilmesini sağlamaktır. Kazanç odaklılıktan ziyade kullanıcı memnuniyeti çerçevesinde “zayıflatan site” olabilmek için çalışan bir siteyiz.

Ekibimizde konusunda uzman makale yazarları ile sizlere en sağlıklı yolları sunmak bizim gururumuzdur. Yazarlarımız konusunda eğitimli; beden eğitimi öğretmenleri, diyet yazarları, sporcular, egzersiz, beslenme uzmanları ve araştırmacılardan oluşmaktadır.

Biz kendimizde kendi sitemizi takip edip sağlıklı kalıyoruz!

Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

Sitemizde sunulan diyet365.com yazılar ve hizmetler kesinlikle tedavi ve teşhis amacıyla kullanılması yasaktır. Sadece bilgi edinmek maksadıyla kullanınız. Doktorunuza danışmadan lütfen sadece internetten edindiğiniz bilgilerinizi uygulamaya geçmeyiniz. Sitemiz sunulan bilgilerin sonuçlarında mesuliyet kabul etmemektedir.

Bültenimize kayıt olduğunuzda, mail adresinizin ve telefonunuzun; bilgilendirme, site yazıları, dergi, bültenler ve reklam amaçlı kullanılabilir olduğunu tarafınızca kabul etmiş olursunuz.

Misyonumuz

Bilimsellik ışığında değişen ve gelişen bilgileri takip ederek kilo verme tekniklerini kişilerin ve toplumların sağlığını koruyarak, yaşam kalitesini arttırmak amacı ile her kesimden ve her yaş grubundan bireylere “kilo verme” konusunda bilgiler aktarmaktır. Ayrıca bu sektörde güvenilir ve saygın bir izlenime sahip olmak temel hedeflerimizden sadece bir tanesidir.

Vizyonumuz

Kilo verme yöntemleriyle insanların zayıflamasını sağlarken, kişileri ve toplumları sağlıklı yaşama koşullarına ulaşmada bilinçlendirmek adına, bilim ışığında özgün makaleler hazırlamaktır.

Bu sektörde, diyet365.com ailesi olarak, sağlığınıza sizin kadar önem vererek hareket etmeyi prensip edindik. Bilim insanları ve uzmanlar tarafından uygun görülmeyen kaynaklardan yararlanmayı tercih etmiyor, bilimsel içeriği olan yöntemleri siz okuyucularımızla paylaşmayı ilke ediniyoruz.

Diyet, egzersiz, bölgesel kilo verme, hızlı kilo verme, faydalı bilgiler, kilo verdiren yiyecekler, başarı öyküleri ve sporun zayıflamadaki yeri gibi makalelerin yer aldığı sitemiz için;

Sistemli ve koordineli hareket ederek verdiğimiz hizmetleri genişletmek, okuyucularımızın güvenin kazanarak geleceğe damgasını vuran bir site olmak istiyoruz gibi bir cümle kurmakta sakınca görmüyoruz.

En sağlıklı kilo verme yöntemi bir doktora başvurmaktır! Diyet365.com size sadece yol gösterici ve önericidir!

Bize ulaşmak isterseniz iletişim sayfamızı ziyaret ederek form doldurun lütfen.

Başa dön tuşu